FajnBus-jizdni-rad

Na Moravu FajnBusem bez přestupu. Už žádné tahání kufrů vlakem.

PRAHA – JIHLAVA – BRNO – MIKULOV

MIKULOVSKÝ EXPRES – vaše nejrychlejší spojení do Mikulova

PONDĚLÍ:

11:50       PRAHA, ÚAN Florenc – nást. 17
13:25      JIHLAVA, AN – nást. 27
14:50      BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 14:35)
14:55      BRNO, Ústřední hřbitov
15:25      Pasohlávky, přehrada (AQUALAND MORAVIA)
15:35      MIKULOV, 22.dubna
15:40      MIKULOV, železniční stanice

ÚTERÝ, STŘEDA, ČTVRTEK, PÁTEK:

11:20       PRAHA, ÚAN Florenc – nást. 17
12:54      JIHLAVA, AN – nást. 27
14:30      BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 14:10)
14:35      BRNO, Ústřední hřbitov
15:05      Pasohlávky, přehrada (AQUALAND MORAVIA)
15:15       MIKULOV, 22.dubna
15:20      MIKULOV, železniční stanice

KAŽDÝ PÁTEK navíc:

17:35       PRAHA, ÚAN Florenc – nást. 17
19:10        JIHLAVA, AN – nást. 27
20:30      BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 20:10)
20:35      BRNO, Ústřední hřbitov
21:00       Pasohlávky, přehrada (AQUALAND MORAVIA)
21:10        MIKULOV, 22.dubna
21:15        MIKULOV, železniční stanice

SOBOTA:

12:00       PRAHA, ÚAN Florenc – nást. 17
13:40      JIHLAVA, AN
– nást. 27
15:00      BRNO, ÚAN Zvonařka
– nást. 1
15:35      Podivín, Bratislavská
15:45      Lednice, náměstí
15:55      Valtice, autobusová stanice
16:03      Sedlec, pošta
16:10       MIKULOV, železniční stanice

NEDĚLE:

17:35       PRAHA, ÚAN Florenc – nást. 17
19:10        JIHLAVA, AN – nást. 27
20:30      BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 20:10)
20:35      BRNO, Ústřední hřbitov
21:00      Pasohlávky, přehrada (AQUALAND MORAVIA)
21:10       MIKULOV, 22.dubna
21:15       MIKULOV, železniční stanice

MIKULOV – BRNO – JIHLAVA – PRAHA

PONDĚLÍ:

7:00         MIKULOV, železniční stanice
7:03         Mikulov, u parku
7:14          Pasohlávky, přehrada
7:40         BRNO, Ústřední hřbitov
8:00         BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 7:50)
9:10          JIHLAVA, AN – nást. 27
10:45       PRAHA, ÚAN Florenc

ÚTERÝ, STŘEDA, ČTVRTEK, PÁTEK:

6:30         MIKULOV, železniční stanice
6:33         Mikulov, u parku
6:44         Pasohlávky, přehrada
7:10          BRNO, Ústřední hřbitov
7:20         BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 7:15)
8:30         JIHLAVA, AN – nást. 27
10:05       PRAHA, ÚAN Florenc

SOBOTA:

7:00         MIKULOV, železniční stanice
7:03         Mikulov, u parku
7:14          Pasohlávky, přehrada
7:40         BRNO, Ústřední hřbitov
8:00         BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 7:50)
9:10          JIHLAVA, AN – nást. 27
10:45       PRAHA, ÚAN Florenc

Každou NEDĚLI z Mikulova 2x:

13:00         MIKULOV, železniční stanice
13:03         Mikulov, u parku
13:14          Pasohlávky, přehrada
13:40         BRNO, Ústřední hřbitov
14:00         BRNO, ÚAN Zvonařka
– nást. 1 (příjezd 13:50)
15:10          JIHLAVA, AN – nást. 27
16:40         PRAHA, ÚAN Florenc

 

14:20        MIKULOV, železniční stanice
14:25        Mikulov, u parku

14:30        Mikulov, Valtická
14:35        Sedlec, pošta
14:45        Valtice, autobusová stanice
14:55        Lednice, náměstí
15:05        Podivín, Bratislavská
16:00        BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1
17:10         JIHLAVA, AN – nást. 27
18:45       PRAHA, ÚAN Florenc

 

Platnost jízdního řádu od 1.11.2022 do 10.12.2022

JÍZDNÍ ŘÁD KE STAŽENÍ