FajnBus-jizdni-rad

 

Na Moravu FajnBusem bez přestupu. Už žádné tahání kufrů vlakem.

PRAHA – JIHLAVA – BRNO – MIKULOV 

Každý PÁTEK:

16:15       PRAHA, ÚAN Florenc – nást. 17
18:00      JIHLAVA, AN – nást. 27 (příjezd 17:50)
19:20      BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 19:10)
19:25      BRNO, Ústřední hřbitov
19:50      Pasohlávky, přehrada (AQUALAND MORAVIA) 
– zastávka na znamení
20:00      MIKULOV, 22.dubna
20:02      MIKULOV, u parku
20:05      MIKULOV, železniční stanice

Každá SOBOTA:

11:30       PRAHA, ÚAN Florenc – nást. 17
13:10      JIHLAVA, AN – nást. 27 (příjezd 13:05)
14:30      BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 14:20)
14:35      BRNO, Ústřední hřbitov
15:00      Pasohlávky, přehrada (AQUALAND MORAVIA) 
– zastávka na znamení
15:10      MIKULOV, 22.dubna
15:12      MIKULOV, u parku
15:15      MIKULOV, železniční stanice

Každá NEDĚLE:

17:35       PRAHA, ÚAN Florenc – nást. 17
19:10      JIHLAVA, AN – nást. 27
20:30      BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 20:20)
20:35      BRNO, Ústřední hřbitov
21:00      Pasohlávky, přehrada (AQUALAND MORAVIA) 
– zastávka na znamení
21:10      MIKULOV, 22.dubna
21:12      MIKULOV, u parku
21:15      MIKULOV, železniční stanice

 

MIKULOV – BRNO – JIHLAVA – PRAHA

Každý PÁTEK a SOBOTU:

7:00        MIKULOV, železniční stanice

7:03        Mikulov, u parku
7:14         PASOHLÁVKY, přehrada – zastávka na znamení
7:40        Brno, Ústřední hřbitov
8:00        BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 7:55)
9:15         JIHLAVA, AN – nást. 27
11:00       PRAHA, ÚAN Florenc

LEDNICE – VALTICE – SEDLEC – MIKULOV – BRNO – JIHLAVA – PRAHA

Každá NEDĚLE:

12:00         Lednice, náměstí
12:10         Valtice, aut. st.
12:20         Sedlec, pošta

12:25         MIKULOV, Valtická

12:30        MIKULOV, železniční stanice

12:33        Mikulov, u parku
12:44        PASOHLÁVKY, přehrada – zastávka na znamení
13:10        Brno, Ústřední hřbitov
13:25        BRNO, ÚAN Zvonařka – nást. 1 (příjezd 13:20)
14:35         JIHLAVA, AN – nást. 27
16:10       PRAHA, ÚAN Florenc

 

Platnost jízdního řádu od 3.9.2023 do 2.3.2024. 

Nejede 23.12., 24.12. a 31.12.2023. V pondělí 1.1.2024 jedou spoje podle nedělního jízdního řádu.

JÍZDNÍ ŘÁD KE STAŽENÍ